Filma Me Titra Shqip: The Wolf of Wall Street

180 min 2013 8 / 14162
Kategoria: Krim Dramatik Komedi
Viti: Dec 25, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 27,128
Shikime: 10095
Pershkrimi
Seks. Para. Pushtet. Drogë. Nën drejtimin e regjisorit legjendar Martin Scorsese dhe interpretimin e shkëlqyer të Leonardo DiCaprio, vjen historia e vërtetë dhe skandaloze e Jordan Belfort, njeriu që nga këmbimi i stoqeve të vogla, u kthye në një supermilioner të pamoralshëm. Në fundin e viteve 1980, ai krijoi një perandori ku korrupsioni ishte mbret dhe më shumë nuk mjaftonte kurrë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR