Filma Me Titra Shqip: Jab Tak Hai Jaan

176 min 2012 6,9 / 118
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Nov 13, 2012
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 6,004
Shikime: 4290
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas gjetjes dhe humbjes se dashurisë te tij të vërtetë në Londër, Samar Anand sfidon vdekjen duke u bërë një ekspert i çaktivizimit të bombave për ushtrinë indiane. Pas kthimit në Londër, pas 10 vjetësh, ai vuan amnezine pas një aksidenti që ka pesuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR