Filma Me Titra Shqip: Delibal

117 min 2015 7,6 / 79
Kategoria: Romance Dramatik
Viti: Dec 25, 2015
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 6,451
Shikime: 6832
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Delibal "Mjalt helmues" një romance mes dy të dashuruarve a do të lulëzoj e ardhmja në baze të dashurisë apo karrierës, si do gjejnë veten që të vendosin se si duhet të jetojnë? Ndiqni filmin për më shumë dhe përjetoni emocionet që përcillen përmes tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR