Filma Me Titra Shqip: Spider-Man

121 min 2002 7,1 / 11203
Kategoria: Fantazi Aksion
Viti: May 1, 2002
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 25,621
Shikime: 2211
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jeta e Piter Parkerit ndryshon në momentin kur e ardhmja e tij bëhet pjesë e jetëve të të gjithëve. Një luftë mes heroit dhe njeriut të thjeshtë, thirrjes së detyrës dhe dashurisë, vetes dhe njerëzve. Njeriu Merimangë di përgjigjet në çdo situatë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR