Filma Me Titra Shqip: 30 Minutes or Less

83 min 2011 5,7 / 978
Kategoria: Aksion Aventure Komedi
Viti: Aug 11, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,637
Shikime: 1623
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Niku është një shpërndarësh picash në një qytezë të vogël, jeta monotone e të cilit përplaset me planet e mëdha të dy dembelëve që aspirojnë për t’u bërë kriminelë. Dyshja e çmendur e rrëmben Nikun dhe e detyron të grabisë një bankë. Vetëm me pak orë në dispozicionin e tij për të përmbushur detyrën e pamundur, Niku rekruton ndihmën e ish-shokut të tij Çet. Ndërsa koha kalon, dy shokët duhet të përballen me policinë, vrasës të paguar, flakëhedhëse dhe marrëdhënien e tyre të ngatërruar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR