Filma Me Titra Shqip: Aambala

147 min 2015 6,1 / 12
Viti: Jan 15, 2015
Gjuha Origjinale: TA
Popullariteti: 0,841
Shikime: 2048
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Saravanani dhe vëllezërit e tij kthehen në fshatin e tyre për të bërë paqe me babanë e humbur dhe tre hallat etyre të cilat urrejnë vëllanë e tyre sepse i ka vrarë babanë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR