Filma Me Titra Shqip: Assassination Games

101 min 2011 6 / 177
Kategoria: Aksion
Viti: Jul 28, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,426
Shikime: 3306
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy vrasës bien dakort për të punuar së bashku, njëri merr hak për gruan e tij dhe tjetri merr fitime nga puna.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR