Filma Me Titra Shqip: There Will Be Blood

158 min 2007 8.1 / 3987
Kategoria: Dramatik
Viti: Dec 28, 2007
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18.147
Shikime: 2029
Pershkrimi
Një histori e familjes, fesë, urrejtjes, naftës dhe çmenduris duke u fokusuar në një anë shekullore, Prespektiv janë ditët e para të biznesit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR