Filma Me Titra Shqip: Beautiful Creatures

124 min 2013 5,8 / 2029
Kategoria: Fantazi Dramatik Romance
Viti: Feb 13, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,089
Shikime: 1867
Pershkrimi
Një histori e mbinatyrshme me sfond Jugun, "Krijesat e Bukura" tregon përrallën e dy dashnorëve të destinuar: Itanit një djaloshi që mezi pret të largohet nga qyteza e tij e vogël dhe Lenës, një vajze të re misterioze. Së bashku, ata zbulojnë sekrete të errëta për familjet, historinë dhe qytezën e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR