Filma Me Titra Shqip: Bangkok Dangerous

99 min 2008 5,1 / 614
Kategoria: Aksion Krim Thriller
Viti: Aug 21, 2008
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,004
Shikime: 970
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Xhoi, një vrasës ndërkombëtar arrin në Bangkok për një kontratë të fundit – katër vrasje dhe pastaj në pension. Ai paguan Kong, një fëmijë rrugësh, për ta ndihmuar. Në vrasjen e dytë, Xhoi ka filluar të shkelë katër rregullat e tij, duke humbur anonimitetin e tij, duke lënë pas gjurmë, dhe duke u përfshirë emocionalisht. Vetëm një rregull mbetet i paprekur: mos bëj pyetje. Do mundet Xhoi të dalë gjallë nga e gjithë kjo?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR