Filma Me Titra Shqip: Before I Wake

97 min 2016 6,4 / 1072
Viti: Apr 7, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,101
Shikime: 1638
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një çift i ri adoptojnë një jetim, ëndrrat dhe makthet e të cilit bëhen realitet teksa ai fle...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR