Filma Me Titra Shqip: Blade Runner

117 min 1982 7.9 / 9557
Viti: Jun 25, 1982
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 33.998
Shikime: 3177
Pershkrimi
Një luftëtar duhet të ndjekë dhe të përpiqet t’u japë fund katër Replikantëve të cilët kanë vjedhur një anije në hapësirë dhe janë kthyer në tokë për të gjëtur krijuesin e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR