Filma Me Titra Shqip: Genius

104 min 2016 6,5 / 445
Kategoria: Dramatik Histori
Viti: Jun 10, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,425
Shikime: 1174
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Historia e vërtetë e Maxwell Perkins gjatë kohës kur ishte redaktor ne "Scribner" dhe ku krijoi një miqësi të veçantë me Thomas Wolfe, Ernest Hemingway, F. Scott Fitzgerald dhe shumë të tjerë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR