Filma Me Titra Shqip: If I Stay

106 min 2014 7,3 / 2989
Kategoria: Dramatik
Viti: Aug 21, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,521
Shikime: 5015
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Jeta e Mia Hall ndryshon papritur pasi pëson një aksident me makinë dhe mbetet në gjendje kome. Gjatë një eksperiencë jashtë trupit, ajo duhet të vendosë nëse duhet zgjohet për ta jetuar jetën ndryshe seç e kishte imagjinuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR