Filma Me Titra Shqip: Journey 2: The Mysterious Island

94 min 2012 6 / 2485
Viti: Jan 19, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,536
Shikime: 2906
Pershkrimi
Sean Anderson me partnerët e tij dhe me njerkun e tij nisen në një mision për të gjetur gjyshin e tij, i cili është menduar si i humbur në një ishull mitik.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR