Filma Me Titra Shqip: Last Days in the Desert

98 min 2016 5 / 71
Viti: May 13, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,895
Shikime: 2074
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një kapitull i imagjinuar prej 40 ditëve të agjërimit dhe lutjes së Jezusit në shkretëtirë. Në rrugën e tij jashtë vendit të shkretë, Jezusi lufton me Djallin mbi fatin e një familjeje në krizë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR