Filma Me Titra Shqip: Lie with Me

93 min 2005 5,4 / 127
Kategoria: Dramatik
Viti: Sep 10, 2005
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,524
Shikime: 1996
Trailer: YouTube
Pershkrimi
KUJDES! FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! Një vajzë seksualisht agresive takon dhe fillon një lidhje të ndezur me një djalë po aq agresiv, por kjo lidhje do t'i dëmtojë jetët e të dyve...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR