Filma Me Titra Shqip: Nymphomaniac: Vol. II

124 min 2013 6,7 / 1718
Kategoria: Dramatik Mister
Viti: Dec 25, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,75
Shikime: 3335
Trailer: YouTube
Pershkrimi
KUJDES : FILMI NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES TË MOSHES NËN 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE, NUDITET, SKENA GROTESKE, TEMA TË RËNDA! - Vazhdimi i rrëfimit të jetës seksuale të nimfomanes Xho duke kujtuar anët e errëta të fëmijërisë së saj, fiksimeve dhe se çfarë e çoi deri në gjendjen që e gjeti Seligmani.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR