Filma Me Titra Shqip: Ratchet & Clank

94 min 2016 5,5 / 369
Viti: Apr 13, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,804
Shikime: 1332
Pershkrimi
Kur galaktika është në rrezik nga shkatërrimi i çdo planeti të saj prej një shkencëtari të çmendur, një mekanik dhe shoku i tij më i ri robot do të bashkohen me një skuadër heronjsh. Së bashku do të bashkojnë forcat për të mposhtur të këqijtë e do të shpëtojnë galaktikën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR