Filma Me Titra Shqip: Rage

98 min 2014 5,2 / 468
Kategoria: Aksion Krim Thriller
Viti: May 9, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,709
Shikime: 716
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur Mafia Ruse rremben vajzen e nje ish-krimineli, ai bashkon grupin e vjeter dhe e merr drejtesine ne duart e veta.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR