Filma Me Titra Shqip: Spy Kids: All the Time in the World

89 min 2011 4,7 / 582
Kategoria: Familje Komedi Aksion
Viti: Aug 18, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,216
Shikime: 2295
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Fëmijët Spiunë vijnë të përtëritur në këtë film të katërt me protagonistë Jessica Alba dhe Joel McHale, të cilët luajnë prindërit e fëmijëve të rinj spiunë, Rebekës dhe Sesilit, ndërsa luftojnë me Mbajtësin e Kohës. Robert Rodriguez edhe për një herë akoma del nga skenari i vet duke futur veteranët e Fëmijëve Spiunë Alexa Vega dhe Daryl Sabara në këtë vazhdim jashtëzakonisht gazmor!
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR