Filma Me Titra Shqip: Tropic Thunder

107 min 2008 6,5 / 3563
Viti: Aug 9, 2008
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,787
Shikime: 2219
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Komedia amerikane e quajtur Tropic Thunder që mund të shihni me titra shqip, tregon se si në një xhungël të vërtetë xhirohet një film luftë me aktorë shumë të famshëm, ku në mesin e tyre është: një hero ushtarak, një mjeshtër i humorit dhe një djalë reper me ngjyrë. Por, kur producentët e kuptojnë se paratë në dispozicion për filmin kanë mbaruar, xhirimet përfundojnë pa u thënë protagonistëve, të cilët planifikojnë të shkojnë me armë të rreme kundër kriminelëve të vërtetë dhe...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR