Filma Me Titra Shqip: Transformers: Dark of the Moon

154 min 2011 6,1 / 5436
Viti: Jun 28, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,258
Shikime: 2067
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një ngjarje misterioze nga e kaluara e Tokës kërcënon të nisë një luftë aq të madhe saqë të vetëm Transformuesit nuk do të mund ta shpëtojnë planetin. Sam Uituiki (Shia LaBeouf) dhe Autobotët duhet të luftojnë kundër errësirës për të mbrojtur botën tonë nga ligësia e robotëve Deseptikonë në këtë sukses të regjizorit Michael Bay dhe producentit ekzekutiv Steven Spielberg.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR