Filma Me Titra Shqip: The Conjuring 2

134 min 2016 7,2 / 4755
Kategoria: Horror Mister Thriller
Viti: May 13, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,726
Shikime: 2780
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Loren dhe Ed Uarren udhëtojnë për në Londrën veriore, për të ndihmuar një mama beqare në rritjen e katër fëmijëve në një shtëpi që torturohet nga shpirta keqdashës. Këshillohet të mos shikohet nën moshën 16 vjeç
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR