Filma Me Titra Shqip: The Last Stand

107 min 2013 5,9 / 1851
Kategoria: Aksion Krim Thriller
Viti: Jan 12, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,861
Shikime: 1232
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Sherifi Ouens është një njeri që është tërhequr nga pozicioni i tij në Policinë e Los Anxhelos për të luftuar atë pak krim që ndodh në qytezën e përgjumur kufitare Somerton. Pas një arratisjeje spektakolare nga një autokolonë e FBI-së, bosi më famkeq dhe i kërkuar i drogës po ikën vetëtimthi drejt kufirit me 322 km/orë brenda një makine të modifikuar së bashku me një peng dhe një ushtri anëtarësh bande që po e ndihmon. Por me sa duket, ai po shkon drejt Somertonit, ku e gjithë forca policore e S
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR