Filma Me Titra Shqip: The Long Way Home

111 min 2015 7,1 / 7
Viti: Sep 24, 2015
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 2,185
Shikime: 2337
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një histori e bukur shoqërie në kohën e luftës së Koresë. Ngjarje plot humor. Nam-bok, një ushtar i Koresë së Jugut i është caktuar të dërgojë një dokument të fshehtë që mund të vendosë mbi fatin e luftës. Pasi Nam-bok e humb këtë dokument, ai takohet me një ushtar të Koresë së Veriut dhe midis tyre do të krijohet një miqësi e pazakontë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR