Filma Me Titra Shqip: The Bodyguard

129 min 1992 6,5 / 1522
Viti: Nov 25, 1992
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,735
Shikime: 1874
Pershkrimi
Një ish-agjent i Shërbimit Sekret bëhet truprojë e një yll të famshëm popi për ta mbrojtur nga një i çmendur i cili i dërgon letra anonime dhe përpiqet për ta vrarë!
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR