Filma Me Titra Shqip: The Dreamers

110 min 2003 7,2 / 1709
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Sep 1, 2003
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,567
Shikime: 2204
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një Amerikan që studion në Paris në vitin 1968, krijon shoqëri me një vëlla dhe një motër franceze. I gjendur në kushtet e viteve '68, studenti i Parisit rebelohet.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR