Filma Me Titra Shqip: Robinson Crusoe: The Wild Life

90 min 2016 5,6 / 161
Viti: Feb 4, 2016
Gjuha Origjinale: DE
Popullariteti: 7,812
Shikime: 1100
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në një ishull të vogël ekzotik, e Marta, një papagall i veçantë, jeton me shokët e tij të çuditshëm si në parajsë. Sidoqoftë, e Marta nuk ndalon së ëndërruari për të zbuluar botën. Pas një stuhie të fuqishme, e Marta dhe shokët e tij zgjohen për të gjetur një krijesë të çuditshme në plazh: Robinson Kruzonë. E Marta menjëherë e sheh Kruzonë si një biletë për të zbuluar vende të reja. Gjithashtu Kruzo shumë shpejt e kupton se e vetmja mënyrë për të mbijetuar në ishull, është ndihma e Martës dhe sh
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR