Filma Me Titra Shqip: Under the Skin

108 min 2014 6,1 / 2030
Viti: Mar 14, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,035
Shikime: 1121
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Scarlett Johansson,brune kesaj rradhe luan nje Aliene e cila ka ardhur ne toke me trupin e nje gruaje te bukur e cila do te grabisi burra-t qe bejne auto stop dhe ti coj tek planeti i saj, atje ku mishi i njeriut eshte gjeja me e shijshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR