Filma Me Titra Shqip: This Means War

103 min 2012 6,1 / 2284
Kategoria: Aksion Komedi Romance
Viti: Feb 14, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,054
Shikime: 1339
Trailer: YouTube
Pershkrimi
FDR dhe Tak janë operativë të fshehtë të CIA-së dhe shokë të ngushtë... derisa të dy bien në dashuri me Lorenën joshëse dhe seksi. Miqësia e tyre vihet në provë ndërsa zhvillojnë një betejë epike për dashurinë e saj, duke përdorur aftësitë e tyre të vëzhgimit dhe një sërë pajisjesh të teknologjisë së lartë. Le të fitojë spiuni më i mirë!
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR