Filma Me Titra Shqip: Viral

86 min 2016 5,4 / 282
Viti: Feb 18, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,93
Shikime: 1564
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas shpërthimit të një virusi i cili fshin shumicën e popullsisë njerëzore, një vajzë e re, dokumenton jetën e re të familjes së saj në izolim dhe mundohet të mbrojë motren e saj të infektuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR