Filma Me Titra Shqip: Warcraft

123 min 2016 6,3 / 4539
Kategoria: Aksion Aventure Fantazi
Viti: May 25, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 21,556
Shikime: 1487
Pershkrimi
Mbretëria e Azeroth gjendet në prag lufte teksa popullsia e saj përballet me një rracë të frikshme pushtuesish: luftëtarët Ork, të cilët largohen nga shtëpitë e tyre që janë drejt shkatërrimit për të kolonizuar një tjetër. Teksa një portë hapet për të lidhur të dy botët, një ushtri gjen shkatërrimin dhe tjetra zhdukjen. Nga palët e kundërta, dy heronjtë vendosen në një përballje që do të vendosë fatet e familjes, njerëzve dhe shtëpive të tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR