Filma Me Titra Shqip: Spring Breakers

94 min 2013 5,1 / 2759
Kategoria: Dramatik Krim
Viti: Jan 24, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,374
Shikime: 844
Pershkrimi
Katër shoqe, në të njëjtin universitet, mezi presin të kalojnë pushimet pranverore në plazhet e Floridës. Problemi është se asnjëra nuk ka para dhe për të realizuar planet, ato kryejnë një grabitje me armë. Por pushimet e ëndërruara nuk zgjasin shumë dhe veprimet e tyre i çojnë në burg.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR