Filma Me Titra Shqip: Northern Limit Line

130 min 2015 6,2 / 22
Kategoria: Dramatik Lufte
Viti: Jun 24, 2015
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 2,792
Shikime: 1359
Trailer: YouTube
Pershkrimi
"Ky film është i bazuar në përplasjen detare të vërtetë ndërmjet Koresë së veriut dhe jugut pranë kufirit të veriut në detin e verdhë gjatë kupës botërore të 2002, Kore-Japoni"
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR