Filma Me Titra Shqip: The Tiger: An Old Hunter's Tale

139 min 2015 7,7 / 51
Viti: Dec 16, 2015
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 4,065
Shikime: 2719
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ndërkohë që mbretëria e Koresë është nën sundimin e Japonisë, një gjahtar i vjetër dhe me eksperiencë sfidohet nga gjuajtja e tigrit të fundit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR