Filma Me Titra Shqip: Never Back Down 2: The Beatdown

90 min 2011 6,1 / 292
Kategoria: Dramatik Aksion
Viti: Sep 13, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,776
Shikime: 2736
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Katër luftëtarë me histori të ndryshme bashkohen së bashku për tu stërvitur nga një yll i MMA, dhe më vonë duhet të luftojnë me njeri-tjetrin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR