Filma Me Titra Shqip: Cruel Intentions

98 min 1999 6,6 / 1760
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Mar 5, 1999
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,509
Shikime: 4083
Trailer: YouTube
Pershkrimi
I KESHILLUESHEM PER SHIKUES MBI 16 VJEÇ! Një vëlla dhe një motër të pasur vënë një bast: kush do ta zhvirgjërojë i pari nga të dy vajzën e drejtorit të shkollës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR