Filma Me Titra Shqip: Vicky Donor

122 min 2012 6.9 / 103
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Apr 20, 2012
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 8.073
Shikime: 2280
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Nje burre paguhet nga nje doktor klinike infertiliteti per te dhuruar sperme, dhe behet nje nga dhuruesit me te medhenj te spermes ne ate klinike.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR