Filma Me Titra Shqip: Bastille Day

92 min 2016 6,1 / 754
Kategoria: Aksion
Viti: Apr 22, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,039
Shikime: 1733
Pershkrimi
Kur një xhepist dhe një ish-agjent i CIA-s nisin një mision anti-terroristë në Francë, ata zbulojnë se persona të shteti fshihen pas akteve terroriste dhe...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR