Filma Me Titra Shqip: Kick-Ass

117 min 2010 7,1 / 8282
Kategoria: Aksion Krim
Viti: Mar 22, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15,449
Shikime: 894
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Deiv Lizevski një student në shkollën e mesme dhe një ardhurues i librave komik, një ditë vendos të bëhet një super-hero, edhe pse ai nuk ka ndonje fuqi apo arsye te fortë për ta bërë këtë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR