Filma Me Titra Shqip: Kickboxer: Vengeance

90 min 2016 4,6 / 209
Kategoria: Aksion Dramatik
Viti: Jul 14, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,69
Shikime: 1285
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një luftëtar kikboksi vdes gjatë një ndeshjeje me një luftëtar tajlandez. Vëllai i tij më pas bashkohet me trajnerin e tij dhe bën gjithçka për t'i marrë hakun.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR