Filma Me Titra Shqip: Captain America: Civil War

147 min 2016 7,4 / 15521
Viti: Apr 27, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 75,162
Shikime: 3056
Pershkrimi
Një dyzim politik midis aktivitetit të Hakmarrësve sjell një konflikt midis aleatëve të përhershëm Kapiten Amerika dhe Njeriut të Hekurt.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR