Filma Me Titra Shqip: Kung Fu Panda 2

91 min 2011 6,8 / 4140
Kategoria: Animacion Familje
Viti: May 25, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 26,333
Shikime: 812
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Në Kung Fu Panda 2, Poja tani po jeton ëndrrën e tij si Luftëtari Dragua, duke mbrojtur Luginën e Paqes përkrah miqve të tij, Pesëshes së Furishme. Por jeta e re e Posë kërcënohet nga një armik i ri, i cili planifikon të përdorë një armë sekrete dhe të pandalshme për të pushtuar Kinën dhe për të shkatërruar kung funë. Poja duhet të shikojë në të shkuarën e tij dhe të zbulojë sekretet e origjinës së tij; vetëm atëherë do të mund të çlirojë fuqinë që i duhet për të dalë me sukses.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR