Filma Me Titra Shqip: The Expendables 3

127 min 2014 6,1 / 3184
Kategoria: Aksion Aventure Thriller
Viti: Aug 4, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,839
Shikime: 1598
Pershkrimi
Barni Roz dhe skuadra e tij , përfshihen në një konflikt me një trafikant armësh të pamëshirshëm , që quhet Konra Stonbenks, një nga ish-krijuesit e skuadrës së mercenarëve, i cili është i vendosur për të shkatërruar skuadrën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR