Filma Me Titra Shqip: Joy Ride 3

96 min 2014 4,9 / 90
Kategoria: Thriller
Viti: Jun 3, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4,965
Shikime: 713
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Nail Rusty është rikthyer përsëri në rrugë në kërkim për të ndëshkuar padrejtësin në çdo hap dhe këtë herë ndeshet me disa djem të cilët kane marr rrugen për një garë diku larg, por gjërat nuk ndodhin ashtu siç kishin planifikuar kur gjdo gjë del jashtë kontrollit…
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR