Filma Me Titra Shqip: Transformers

144 min 2007 6,7 / 7263
Viti: Jun 27, 2007
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4,408
Shikime: 1288
Pershkrimi
Një luftë shekullore mes dy racave Robotësh, Autobotët heroik dhe Deseptikonëve të këqij, vjen në tokë për një kub me fuqi të pamasë të cilin e ka një djalë adoleshent...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR