Filma Me Titra Shqip: Tinker Tailor Soldier Spy

127 min 2011 6,7 / 1570
Kategoria: Dramatik Thriller Mister
Viti: Sep 16, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,437
Shikime: 1485
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Spiuni që Del nga Mjegulla: Kur një spiun i çnderuar shfaqet me një informacion në lidhje me një agjent të dyfishtë në majë të Shërbimit Sekret Britanik, Xhorxh Smaili Gary Oldman), një ish-agjent i MI6, kthehet përsëri në fushën e errët të spiunazhit. I caktuar për të hetuar se cili nga ish-kolegët e tij të besuar ka zgjedhur ta tradhtojë atë dhe vendin e vet, Smaili e përmbledh kërkimin e tij në katër të dyshuar - të gjithë agjentë me eksperiencë, të aftë dhe të suksesshëm. Megjithatë, histori
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR