Filma Me Titra Shqip: 3096 Days

111 min 2013 7 / 298
Kategoria: Dramatik
Viti: Feb 21, 2013
Gjuha Origjinale: DE
Popullariteti: 7.406
Shikime: 6720
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vajzë 10 vjeçare Austriake rrëmbehet dhe mbahet robë për tetë vite të tëra, filmi është bazuar në rastin e vërtet mbi robërin e Natascha Kampusch.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR