Filma Me Titra Shqip: Star Trek Into Darkness

132 min 2013 7,3 / 6676
Viti: May 5, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16,788
Shikime: 1916
Pershkrimi
Një force e papërballueshme terrori do t’i lëshohet tokës, duke e lënë kështu botën në gjendje krize. Flotat dhe ekuipazhi do te shkaterrohen. Kapiteni Kirk do të përpiqet të krijoje një armë për ta luftuar gjithë këtë. Një luftë dërrmuese mes jetës dhe vdekjes, dashuria, miqësia do të vihen në pikëpyetje. Kirk do të luftoje për të vetmen familje te mbetur: ekuipazhin!
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR